Toi Toi cup Holé Vrchy 16. 11. 2013

22.11.2013 12:20

Seriál závodů českého poháru v cyklokrosu pokračoval  v Holých Vrších u Mladé Boleslavi. Mezi juniory zajel standard podle svých možností Daniel Mayer a obsadil 17. místo.

S přehledem zvítězil Vojtěch Nipl před Michaelem Borošem a otočili si pořadí z Hlinska. Třetí se umístil opět Tomáš Paprstka. Hlinečtí cyklokrosaři měli tentokrát hned 2 jezdce v „elitní desítce“. Filip Adel zopakoval umístění z Hlinska a obsadil 9. příčku. Hned za ním dojel do cíle jeho týmový kolega Karel Svrčina. Karel přestoupil na podzim z kategorie juniorů, proto je jeho 10. místo výborné umístění.

Cyklokrosová sezóna je právě ve své polovině a na hlinecké jezdce kromě domácích závodů čekají zahraniční cyklokrosy v Rakousku, Polsku, Lucembursku, Belgii, Holandsku, Francii a ve Švýcarsku. Domácí část sezóny bude ukončena 11. ledna Mistrovstvím ČR v Lošticích a Mistrovství světa se koná 1. a 2. února v holandském Hoogerheide.